اجتماعی

مصدومیت ۶ تن در توفان امروز پایتخت

معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به تشریح خسارات اولیه طوفان در پایتخت پرداخت و از مصدومیت شش شهروند خبر داد.

مجید آرون در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره خسارات اولیه گزارش شده از طوفان عصر امروز در پایتخت گفت: گزارش های اولیه از منطقه حاکی از سقوط یا شکستن چندین درخت است.

وی با بیان اینکه تاکنون مواردی از ریزش پلاک خودروها و شکستن چراغ های راهنمایی و رانندگی گزارش شده است، گفت: گزارش های ارسالی تاکنون حاکی از مصدومیت 6 شهروند در تهران است که 4 نفر از آنها در درمانگاه های سرپایی و دو نفر در بیمارستان مداوا شده اند. ارسال شد.

آرون از شهروندان خواست تا توصیه های ایمنی در شهر را تا پایان روز جدی بگیرند و از ازدحام غیرضروری در شهر پرهیز کنند.

به گفته وی، در مجاورت ساختمان های در حال ساخت تردد وجود ندارد، سیگنال های سطح شهر، تیرهای برق، کابل های فشار قوی، انباشتگی در منطقه و محل وقوع حوادث احتمالی، فاصله از شیشه های پنجره، وجود ندارد. تردد در محدوده تراس ها و پشت بام ها وجود ندارد: یکی از نکات ایمنی است که شهروندان هنگام وقوع طوفان باید به آن توجه کنند. همچنین توصیه می شود از نرده ها، دیوارها، تابلوهای تبلیغاتی، تابلوها و داربست های فلزی خودداری کنید و در هنگام طوفان در این مکان ها توقف نکنید.

سازمان هواشناسی همچنین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز از جمله قزوین، البرز، تهران و سمنان و همچنین استان‌های مرکزی قم و مناطق مستعد گرد و غبار وزش باد شدید پیش‌بینی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا