برترین های کسب و کارعمومی

یک دمنوش چربی سوز قوی

تهیه دمنوش لاغری چربی سوز، کار چندان مشکلی نیست؛ زیرا این دمنوش‌ها اغلب از یک یا دو جزء تشکیل می‌شوند و به همین دلیل به آن‌ها دمنوش لاغری خانگی سریع می‌گویند.برخی از مواد گیاهی، روی بدن تاثیر می‌گذراند و سبب می‌شوند بدن متابولیسم و سوخت‌وساز خود را افزایش دهد. اگر در تایمی که از این دمنوش ها استفاده میشود از یک وسیله کمکی مثل گن لاغری ترکیه ای بهره ببرید، سرعت لاغری قطعا افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین برخی از انواع دمنوش گیاهی وجود دارد که می‌تواند عملکرد دستگاه گوارش را بهبود ببخشد و از این طریق بر توقف افزایش وزن تاثیر گذاشته و ما را آماده کاهش وزن و لاغری می‌کند.

برخی از دمنوش‌های لاغری همچون بابونه نیز، به‌طور مستقیم روی چربی سوزی نقش ندارند، اما می‌توانند با ایجاد آرامش اعصاب در فرد از پرخوری عصبی او کمک کنند. بنابراین هرکدام از این دمنوش های لاغری، از روش‌های متفاوتی در کاهش وزن سریع موثر هستند.تفاوتی که مصرف محصولات طبیعی همچون دمنوش گیاهی، نسبت به انواع قرص‌های شیمیایی روی بدن می‌گذارد؛ سرعت اثرگذاری و همچنین تاثیرات آن‌ها در دراز مدت است مخصوصا زمانی که از گن لاغری زنانه شکمی مداوم استفاده شود.

دمنوش لاغری گیاهی، نیازمند صرف زمان طولانی‌تری برای پاسخگویی مناسب است و ممکن است این موضوع افراد را خسته کند؛ اما از طرفی دیگر با نوشیدن روزانه دمنوش گیاهی برای چربی سوزی، در دراز مدت به بدن خود آسیب نمی‌رسانید و سلامت شما حفظ می‌شود.درحالی‌که قرص‌های شیمیایی، اغلب پاسخگویی و تاثیر سریع‌تری دارند، اما در دراز مدت، مشکلاتی همچون مشکلات کبدی برای افراد ایجاد می‌کنند.

دمنوش برای لاغری شکم و پهلو

در این بخش چند مدل از طرز تهیه دمنوش لاغری شکم را برای شما آورده‌ایم. این دمنوش‌ها را به راحتی آماده کرده و میل نمایید.

    دمنوش لاغری با زنجبیل

زنجبیل یکی از گیاهانی است که طبع گرم دارد و به همین دلیل سوخت‌وساز شما را افزایش می‌دهد.می‌توانید زنجبیل را به قطعات کوچک خرد کنید و پس از خشک کردن آن‌ها، تنها تکه‌ای را در چای خود بیاندازید. بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری زنجبیل، زمانی است که اشتهای شما افزایش پیدا کرده و می‌خواهید از آن جلوگیری کنید.

    دمنوش لاغری با دارچین

دارچین نیز همانند زنجبیل طبع گرمی دارد؛ اما این تنها خاصیت آن نیست. یکی از خواص دمنوش لاغری دارچین که آن را از بسیاری از انواع دمنوش لاغری متمایز می‌کند، خاصیتی است که در کنترل قند خون دارد. دارچین قند خون را به حالت تعادل درمی‌آورد؛ درنتیجه کاهش و افزایش ناگهانی قند خون در فرد رخ نداده و سبب می‌شود میل کاذب به خوردن غذا در او کاهش پیدا کند. نه تنها می‌توانید این دمنوش لاغری شکم و پهلو خانگی را با آب جوش، چوب دارچین و کمی پودر دارچین تهیه کنید؛ بلکه می‌توانید با اضافه کردن چوب دارچین به چای خود از خواص آن بهره‌مند شوید.

    دمنوش چای سبز

چای سبز خاصیت چربی سوزی بالایی دارد و برای از بین بردن چربی شکم و پهلو بسیار مناسب است. برای استفاده از تاثیر این دمنوش روی کاهش وزن، باید روزانه در حدود ۶ فنجان از آن نوشیده شود. البته می‌توان با اضافه کردن زنجبیل به آن و تهیه دمنوش لاغری چای سبز و زنجبیل، تاثیر آن به عنوان یک دمنوش چربی سوز را افزایش داد.

    چای ماچا

دمنوش لاغری چای ماچا را بسیاری از افراد بهترین دمنوش لاغری می‌دانند و ادعا می‌کنند تاثیر زیادی بر کاهش وزن و چربی سوزی آن‌ها داشته است. درواقع تاثیر چای ماچا از چای سبز بیشتر است، یعنی معادل ۱۰ برابر آن؛ اما به آن معنی نیست که می‌تواند معجزه یا جادو کند. در هر حال چای ماچا یک دمنوش لاغری برای رانها، شکم و پهلو محسوب می‌شود.

    دمنوش لاغری با قهوه سبز

قهوه سبز، همان قهوه خام است که هنوز تفت داده نشده است. قهوه سبز به دلیل کافئین بالایی که دارد، می‌تواند متابولیسم را افزایش دهد و یک دمنوش چربی سوز عالی باشد. البته مصرف دمنوش لاغری قهوه سبز در کنار غذای رژیمی و ورزش است که می‌تواند عملکرد خود را نشان دهد. بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری قهوه سبز، صبح یا پیش از ورزش است.

دمنوش لاغری به لیمو

به لیمو از جمله گیاهانی است که در طب سنتی کاربرد بسیار زیادی داشته و از دیر باز برای درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفته است. دمنوش به لیمو به عنوان یک ضد التهاب و همچنین ضد اضطراب قوی عمل می‌کند. اگر دمنوش به لیمو را بدون شکر آماده کنید یک دمنوش بسیار مؤثر برای کاهش وزن و لاغری هم محسوب می‌شود. تأثیر‌گذاری مصرف دمنوش به لیمو برای کاهش وزن به این صورت است که این دمنوش اشتها را کاهش داده و از این رو روزانه کالری کمتری وارد بدن شخص می‌شود. دمنوش به لیمو همچنین سبب کاهش میل به خوردن شیرینی و تنقلات هم می‌گردد.

بهترین زمان برای نوشیدن دمنوش به لیمو به عنوان یکی از دمنوش‌های لاغری فوق‌العاده بین وعده‌های غذایی است. کاهش اشتهای ایجاد شده به واسطه مصرف منظم دمنوش به لیمو بر روی متابولیسم بدن تأثیر گذاشته و به نوعی متابولیسم بدن را تنظیم می‌کند. در نتیجه دمنوش به لیمو یک دمنوش قوی کم کننده اشتها قبل از غذا است. دمنوش به لیمو سبب تجزیه چربی‌های موجود در سیستم گوارش اشخاص هم می شود. برای درمان مشکلات معده و سوء هاضمه هم تأثیرات مثبتی دارد. اگر برای کاهش وزن برنامه ورزشی منظمی دارید بهتر است مصرف دمنوش به لیمو را فراموش نکنید زیرا این دمنوش دارای خواصی است که سبب تقویت عضلات شده و به همین دلیل از وارد شدن آسیب به عضلات در حین تمرینات ورزشی جلوگیری می‌کند.

دمنوش لاغری زیره

زیره، یک ادویه بسیار پر کاربرد است که در بسیاری از غذا‌های ایرانی استفاده شده و علاوه بر طعم و رایحه خوش دارای خواص و مزایای زیادی هم هست که این مزایا همگی در دمنوش زیره وجود دارند. اگر به دنبال یک دمنوش چربی سوز قوی شکم و پهلو هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از دمنوش زیره است. این دمنوش به کاهش فوری وزن شما کمک می‌کند. از دمنوش زیره می توان به عنوان یک معجون یاد کرد که سبب تقویت سیستم ایمنی شده و مزایای دیگری از جمله تقویت پوست، کمک به سلامت قلب، بهبود عملکرد سیستم گوارش و. . را هم دارد.

زیره به دلیل تأثیر‌گذاری بر روی کاهش سطح کلسترول و همچنین کاهش چربی خون سبب می‌شود تا چربی سوزی در بدن افزایش پیدا کند. زیره ترکیبات مؤثر بسیار زیادی دارد که از آن جمله می توان به فیبر اشاره کرد. فیبر‌های موجود در زیره دارای خاصیتی هستند که اشتها را کاهش داده و سبب می شود تا شخص برای مدتی بیشتر احساس سیری داشته باشد. فیبر موجود در زیره و همچنین تأثیر‌گذاری آن بر روی کاهش اشتها سبب شده تا از آن به عنوان یک دمنوش لاغری یاد کرد.

دمنوش لاغری کرفس و چای سبز

دمنوش کرفس و چای سبز همانگونه که از نام آن‌ها واضح است، از ترکیب کرفس و چای سبز تهیه می‌شود. هر یک از این مواد مزایای و خواص خود را دارند و ترکیب آن‌ها با یکدیگر سبب می‌شود تا مزایای آن‌ها افزایش پیدا کند. کرفس خود یک گیاه مغزی محسوب می‌شود که استفاده از آن به عنوان یک گیاه مؤثر بر روی لاغری رواج بسیاری دارد. چای سبز هم سرشار از انتی اکسیدا‌هایی است که با افزایش متابولیسم بدن سبب چربی سوزی می‌شوند. بنابراین کرفس و چای سبز هر دو دارای تأثیرات زیادی بر روی چربی سوزی و کاهش وزن هستند.

تأثیر‌گذاری زیاد این دمنوش بر روی کاهش وزن سبب شده تا آن را به عنوان یک داروی لاغری بشناسند. تهیه این داروی لاغری هم بسیار آسان است. بعد از مصرف این دمنوش قوی دیگر نیازی به استفاده از گن لاغری برای زیر لباس مجلسی ندارد چرا که به فرم دلخواه خود رسیده اید. به این منظور باید 2 قاشق چای خوری چای سبز را به همراه نصف قاشق چای خوری پودر برگ کرفس ترکیب کرده و مواد را درون یک لیوان آب جوش بریزید. سپس در حدود 5 دقیقه به مواد زمان بدهید و بعد از آن دمنوش لاغری شما آماده است. به منظور طعم دار شدن دمنوش کرفس و چای سبز می‌توانید مقداری زیره سبز یا زعفران به دمنوش خود اضافه کنید.

بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری

دمنوش‌های لاغری تا حد زیادی بر روی کاهش وزن و لاغری مؤثر هستند، اما این لاغری در صورتی محقق می‌شود که تمام نکات مربوط به مصرف دمنوش‌های مورد نظر خود را رعایت کرده باشید. یکی از این نکات توجه به بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری است. به طور کلی مشخص کردن بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری تا حد زیادی به نوع دمنوش و همچنین هدف شما از مصرف آن دارد.

در مجموع بهتر است دمنوش‌هایی که برای لاغری مصرف می‌کنید را در ساعات میان وعده میل کنید. بیشتر دمنوش‌های لاغری بر روی اشتها تأثیر گذاشته و با کاهش اشتها و میل غذا خوردن سبب کاهش کالری دریافتی و در نهایت کاهش وزن می‌شوند. به همین دلیل بهتر است تا این دسته از دمنوش‌ها را در میان وعده مصرف کرده تا میل شما را به خوردن مواد غذایی بیشتر کاهش بدهند.

دکمه بازگشت به بالا