چه کسی از ربات اینستاگرام (نینجاگرام) نتیجه گرفته؟

آیا ربات های اینستاگرام به ما کمک می کنند؟ نینجاگرام تا چه حد کسب و کار ما را پیشرفت می دهد؟ آیا کسی از نینجاگرام نتیجه گرفته است؟ در این مقاله سعی داریم که جواب این سوال ها را برای شما مشخص کنیم تا شما از خرید خود مطمئن باشید.

افزایش فالوور با نینجاگرام

چرا ما به ربات اینستاگرام نیاز داریم؟

اگر شما قصد دارید که یک کسب و کار در اینستاگرام راه اندازی کنید باید اطلاع داشته باشید که جمع آوری کاربرانی که اجناس شما را خریداری کنند بسیار سخت است نیاز به زمان زیادی دارد. شما برای جمع آوری کاربر باید پیج خود را چندین بار تبلیغ کنید و هزینه هایی برای آموزش پیشرفت در اینستاگرام پرداخت کنید تا بتوانید در اینستاگرام پیج خود را پیشرفت دهید. تمامی این عوامل که باعث پیشرفت شما در اینستاگرام می شود نیازمند وقت زیاد و هزینه زیاد می باشند که در شرایط اقتصادی الان واقعا بهترین تصمیم برای شما نیست.

ربات های اینستاگرام به خصوص نینجاگرام کار شما را بسیار ساده تر می کنند. ربات ها نیازی به تنظیم شبانه روزی ندارند و همین که یک بار آنها را تنظیم کنید به صورت خودکار برای شما فعالیت می کنند که باعث می شود وقت شما تلف نشود و به بتوانید به دیگر کار های خود رسیدگی کنید. ربات ها نیازی به پرداخت هزینه های زیاد و ماهانه ندارند.

همینکه شما یک ربات را خریداری کنید دیگر نیازی به پرداخت هزینه های دیگر مانند خرید لایک ندارید و می توانید تا وقتی که دسترسی به اینترنت دارید از ربات استفاده کنید. دلایل بالا فقط چندین مورد از ده ها دلیل استفاده از نینجاگرام است که می گوید شما باید یک بار نینجاگرام را امتحان کنید.

با استفاده از نینجاگرام تا چه حد می توانم پیشرفت کنم؟

درصد پیشرفت شما با استفاده از نینجاگرام بستگی به عملکرد خود شما و نحوه استفاده شما از نینجاگرام دارد. نینجاگرام به شما این اختیار را می دهد تا بتوانید تنظیماتی باب میل خودتان انتخاب کنید پس نحوه عملکرد ربات به تنظیماتی که شما برایش مشخص کرده اید دارد. برای مثال اگر شما افزایش فالوور و لایک را روی عددی متوسط رو به بالا قرار دهید می توانید در طول هفته 5000 فالوور واقعی دریافت کنید.

این فالوور ها کاربران فعال و واقعی هستند که هم پست های شما را لایک می کنند و هم از محصولات شما دیدن می کنند. پس از گذشت مدتی استفاده از نینجاگرام پیج شما خود به خود شروع به پیشرفت می کند. وقتی پیج شما به صورت هفتگی فالوور هایی را دریافت کند و فعال باشد اینستاگرام نیزپیج شما را در اکسپلور قرار می دهد تا کاربران بیشتری بتوانند از پیج شما دیدن کنند.

پس به این نتیجه می رسیم که درصد پیشرفت شما بستگی به عملکرد شما، نحوه استفاده از ربات، محتوای پیج شما و جذابیت اجناس فروشی شما بستگی دارد. در بدترین حالت شما می توانید در هفته 2000 فالوور بدست آورید که باز هم برای پیشرفت در اینستاگرام عددی بسیار خوب است ولی اگر باهوش باشید و بتوانید بهترین استفاده را از نینجاگرام بگیرید و طبق قوانین اینستاگرام حرکت کنید به راحتی هفته ای 10000 فالوور واقعی دریافت می کنید بدون نیاز به خرید فالوور که سرعت فروش اجناس شما را چندین برابر می کند.

آیا کسی از نینجاگرام نتیجه گرفته است؟

با خرید نینجاگرام شما هیچگونه ضرری را متحمل نمی شوید. نینجاگرام در هر موردی به شما کمک می کند ولی درصد پیشرفت شما با نینجاگرام بستگی به خودتان دارد. ما در بسته فروش خود نکاتی را به صورت هدیه برای شما قرار داده ایم تا با رعایت آنها به صورت قطعی درصد پیشرفت بالایی را تجربه کنید. تا کنون نزدیک به 2000 نفر پکیج نینجاگرام را خریداری کرده اند که در بین این 2000 نفر ما پیشرفت های بسیار زیادی داشته ایم ولی به طور میانگین تمامی این افراد توانسته اند در 2 ماه استفاده از نینجاگرام فروشی 10 برابری داشته باشند.

تمامی این افراد که نینجاگرام را خریداری کرده اند از مشاغل مختلف بوده اند بعضی از آنها فروش اجناس خانگی و بعضی آموزش های انلاین تدریس می کردند ولی درصد پیشرفت آنها اصلا ربطی به شغل آنها نداشت و مهم ترین نکته برای آنها رعایت تمام نکاتی بود که ما در پکیج نینجاگرام قرار داده بودیم. 140 نفر از کسانی که نینجاگرام را خریداری کردند توانستند در 2 ماه اول استفاده 40 هزار فالوور واقعی جذب کنند و پیج خود را روی مسیری درست با درصد پیشرفت بالایی قرار دادند. آیا کسی از نینجاگرام نتیجه گرفته است؟ بله! تمام کسانی که نینجاگرام را خریداری کردند توانستند پیج خود را پیشرفت دهند و درصد فروش خود را چندین برابر کنند.

نظرات کاربران را در سایت نینجاگرام مشاهده کنید

با مراجعه به سایت نینجاگرام به آدرس DLninjagram.ir می توانید درصد فروش و نظرات کسانی که از نینجاگرام استفاده کرده اند را مشاهده کنید. در سایت رسمی نینجاگرام تمامی اطلاعات آماری خریداران و قابلیت های نینجاگرام برای شما قرار داده شده تا شما با خیالی راحت اقدام به خرید کنید.

دکمه بازگشت به بالا