عمومیبرترین های کسب و کار

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران + معرفی سه تیم حرفه ای و نتیجه محور

محتوای این مطلب پنهان

معرفی ۴ مورد از بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ + ۱۰ نوع از خدمات + قیمت

آیا تا به حال به قدرت تکنولوژی عصر جدید فکر کرده‌اید؟ کسی تا همین ده سال نمی‌توانست تصور کند که فروشگاه‌های اینترنتی تا این حد پا بگیرند و روزی بتوانند همه خریدهای خود را از آنلاین شاپ‌ها انجام دهند. اما قدرت تکنولوژی عصر جدید همین است! جهان به سرعت تغییر می‌کند و کسب و کارهای سنتی به سمت مدرن شدن حرکت می‌کنند. خیلی از غول‌های تکنولوژی و کسب و کارهای بزرگ اساسا با توجه به اینترنت و فضای دیجیتال به وجود آمده‌اند.

مثلا اسنپ، دیوار یا دیجی کالا که هر یک به نوبه خود کارآفرینی بزرگی محسوب می‌شوند. اما این کمپانی‌های بزرگ چکار کرده‌اند که تا این حد موفق بوده‌اند؟ آیا برای توسعه کسب و کار خود به شرکتهایی همچون آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد اعتماد کرده‌اند؟ همه کسب و کارها برای موفقیت در دنیای امروز باید وارد این فضا شوند.

فضای آنلاین و دیجیتال، استراتژی‌های مخصوص به خود را دارد که باید از افراد و تیم‌های حرفه‌ای برای ورود به آن کمک گرفت. به همین دلیل همیشه خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ می‌تواند کمک بزرگی کند. در این مقاله هم ویژگی‌ها و خدمات چنین شرکت‌هایی را معرفی می‌کنیم. با من همراه باشید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، از مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و ابزارها برای بازاریابی محصولات و خدمات استفاده می‌کند. این فعالیت‌ها در بستر اینترنت و با استفاده از ابزارهای دیجیتال مانند موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود. در یک شرکت دیجیتال مارکتینگ، خدمات مربوط به بازاریابی اینترنتی و دیجیتال ارائه می‌شود. مثلا طراحی سایت، سئو سایت، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، بازاریابی محتوا و هر استراتژی و تکنیکی که در این حوزه قرار بگیرد.

همانطور که گفتیم خیلی از کسب و کارها دوست دارند وارد فضای دیجیتال شوند؛ ولی برای ورود صحیح و اصولی نیاز به کمک دارند. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق می‌تواند نردبانی برای رشد و موفقیت کسب و کار شما باشد. اما به هر شرکتی هم برای استفاده از این خدمات نمی‌توان اعتماد کرد. در ادامه ویژگی‌ها و خدمات بهترین مشاور سئو مشهد و شرکت دیجیتال مارکتینگ را با هم مرور می‌کنیم.

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

امروز در ایران و کل جهان تعداد زیادی شرکت دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که با یک دیگر در رقابت شدید هستند. در دنیایی که روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود و در آن گرایش شدیدی به سمت تکنولوژی وجود دارد، کسب و کارهای سنتی نیز مجبور هستند که وارد دنیای دیجیتال شوند؛ در غیر این صورت با شکست مواجه می‌شوند. بنابراین همه کسب و کارها برای اینکه از رقبای خود عقب نمانند، نیاز دارند از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

هر شرکت دیجیتال مارکتینگی که با آن روبه رو می‌شوید، برای توسعه و پیشرفت کسب و کار شما مناسب نیست. بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ فاکتورها و ویژگی‌هایی دارد که در ادامه معرفی می‌کنیم. یک شرکت حرفه‌ای باید بتواند کسب و کار شما را به خوبی معرفی کند، ایده‌های خلاقانه‌ای برای تبلیغات و کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ داشته باشد و روش‌های موثری برای بازاریابی ارائه دهد. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ:

  • تجربه بالایی در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ دارد
  • خدمات با کیفیت ارائه می‌دهد
  • در مورد فعالیت‌ها و کمپین‌های اجرا شده گزارش ارائه می‌دهد
  • خلاقانه عمل می‌کند
  • در مقایسه با هزینه‌ای که دریافت می‌کند، خدمات خوبی ارائه می‌دهد

علاوه بر این بهترین شرکت ‌های دیجیتال مارکتینگ دارای ویژگی‌های زیر است:

مشاوره، یکی از اصول مهم شرکت های دیجیتال مارکتینگ

یکی از مهم‌ترین وظایف یک شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که در مورد راه اندازی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ، به کسب و کارهای دیگر مشاوره دهد. همچنین لازم است در مورد خدمات و کارهایی که برای مشتریان و شرکت‌ها انجام می‌دهد، به طور کامل توضیح دهد. کیفیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ اهمیت زیادی دارد و موفقیت یا عدم موفقیت کسب و کار سنتی شما به دنیای مدرن را مشخص می‌کند.

کیفیت، اصلِ کار است!

کیفیت مشاوره و خدمات، یکی از بخش‌های مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر می‌خواهید از درستی انتخاب خودتان مطمئن شوید، باید کارها و تجربیات قبلی شرکت دیجیتال مارکتینگ مورد نظر خود را ببینید. با بررسی نمونه کارهای آن شرکت، پیشرفت کسب و کارها را ارزیابی کنید. شرکتی که انتخاب کرده‌اید باید بر همه امور تسلط داشته باشد، انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ را بشناسد و به خوبی اجرا کند و کار با او نتایج خوبی در بر داشته باشد.

صداقت، یکی از اصول مهم شرکت دیجیتال مارکتینگ

اعتماد به اعضای تیم یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که صادقانه عمل نمی‌کنند کار درستی نیست. پس بهتر است در مورد شرکت مدنظر خودتان تحقیق کنید تا ببینید مشتریان قبلی چه تجربه‌ای از کار با آن شرکت داشته‌اند. مثلا نمونه کارهایی که ارائه می‌دهد، توسط همین تیم انجام شده باشد و برون سپاری نشده باشد. همچنین کیفیت کار با قول‌ها و وعده‌هایی که داده است، همخوانی داشته باشد.

هزینه‌ها، یکی از فاکتورهای مهم انتخاب مشاور دیجیتال مارکتینگ

یکی از فاکتورهایی که برای مشتریان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ اهمیت دارد، تناسب کیفیت خدمات با هزینه‌های اعلام شده است. قبل از شروع پروژه‌ها باید هزینه‌های موردنیاز را تعیین کرد و تناسب آن با خدمات را چک کرد. اما اگر یک شرکت هزینه بسیار پایینی برای طراحی سایت مشهد اعلام کند، نشان‌دهنده غیرحرفه‌ای بودن کار آن شرکت است. به هر حال قبل از شروع کار، باید یک قرارداد معقول و متناسب با خدماتی که قرار است ارائه شود، منعقد کنید.

استفاده از فناوری پیشرفته

اولین گام برای تبدیل شدن به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب، داشتن فناوری مورد نیاز و جذب افراد مناسب برای استفاده از آن فناوری است. این تکنولوژی است که به آژانس‌های بازاریابی دیجیتال کمک می‌کند تا بهترین خدمات را در زمینه کاری خودشان ارائه دهند. منظور از فناوری استفاده از نرم افزارها، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و همه تجهیزات الکترونیکی لازم برای ارائه خدمات است.

استفاده از افراد جوان و خلاق در شرکت دیجیتال مارکتینگ

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی جدید کافی نیست و شما به افرادی نیاز دارید که بتوانند بهترین تکنیک‌ها و ایده‌ها را ارائه دهند. کارمندان و افراد شرکتی که با آن همکاری می‌کنید، باید به اندازه کافی خلاق باشند، ایده‌های نو و جدید ارائه دهند و بدانند که باید از امکانات چگونه استفاده کنند. همچنین طرز فکر متفاوتی داشته باشند، بتوانند اوضاع بازار و مخاطبین را درک و پیش‌بینی کنند و بهترین پیشنهادات را ارائه دهند.

فکر کردن به آینده مشتریان

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که باید برای آینده کسب و کار مشتری خود استراتژی‌هایی داشته باشند و برای رسیدن به اهداف تعیین شده برنامه‌ریزی کنند. کارمندان چنین شرکتی باید بتوانند اوضاع مشتریان را در آینده حدس بزنند و برای بهبود آن راه‌حل‌هایی ارائه دهند. اعضای تیم باید بتوانند تحلیل و ارزیابی‌های دقیقی برای مشتریان ارائه دهند.

ذهن متفکر نقطه قوت اصلی یک آژانس بازاریابی دیجیتال است. افرادی که دارای هوش، قابلیت دید و توانایی پیش‌بینی هستند، برای موفقیت آژانس بازاریابی دیجیتالی ارزشمند هستند.

قدرت تصمیم‌گیری سریع و درست

تصمیم گیری سریع و به موقع برای رسیدن به اهداف شرکت دیجیتال مارکتینگ خیلی اهمیت دارد. اگر می‌خواهید بهترین باشید، باید افرادی را استخدام کنید که بتوانند به طور غریزی و خیلی سریع تصمیم بگیرند. قدرت تصمیم‌گیری قوی این افراد به شرکت دیجیتال مارکتینگ شما کمک می‌کند تا تصمیم درست را در زمان مناسب و به نفع کسب و کارها بگیرید. به هر حال افرادی که در دنیای دیجیتال حضور دارند باید گام‌های سریعی بردارند تا از رقبا عقب نمانند.

ماهیت پویای دنیای تجارت دیجیتال نیازمند تصمیم‌گیری‌ها و گام‌های سریع است تا کسب و کار مشتریان را به اوج برساند. اگر کارمندان شما قدرت تصمیم‌گیری قوی نداشته باشند، هرگز به جایگاه برتر  بازار نخواهید رسید.

همراهی و همگامی با ترندها

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هر چقدر هم خوب کار کند ولی جرات همراهی با ترندهای روز را نداشته باشد، از خیلی جهات عقب می‌ماند. کارمندان شرکت بازاریابی دیجیتال باید اطلاعات به روزی داشته باشند، از ترندهای روز و علاقه‌مندی‌های مخاطبین خبر داشته باشند و از تغییر نترسند. تا زمانی که کارمندان جرات تغییر نداشته باشند، تبدیل شدن به “بهترین”، یک رویا برای شما باقی خواهد ماند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که تیمی به روز و ریسک‌پذیر داشته باشد، با ترندها همراه باشد و هیچ کاری را با بدون تحلیل و محاسبه درست، انجام ندهد.

ایده‌های جدید و شکستن عادت‌ها

دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به ایده‌های غیرممکن دارد تا همواره در حال حرکت باشد و با انجام غیرممکن‌ها محبوبیت بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد. ارائه ایده‌های جدید به شما کمک می کند تا در صدر باشید. بنابراین باید شرکتی را انتخاب کنید تا همواره ایده‌های جدیدی برای ارائه دادن داشته باشد.

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

با تبدیل کسب و کارهای سنتی به مدرن، انواع و اقسام خدمات دیجیتال مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلا برخی از کسب و کارهای نوپا که توانایی پرداخت هزینه‌های بالا را ندارند، قید طراحی وب سایت و سئو سایت را می‌زنند و روی شبکه‌های اجتماعی تمرکز می‌کنند. در عوض شرکت‌هایی که می‌توانند از پس هزینه‌های تولید محتوا، سئو سایت، سئو تکنیکال و سئوی خارجی بربیایند، بیشتر روی راه‌اندازی و بهینه‌سازی سایتشان وقت می‌گذارند.

به هر حال یک شرکت‌ دیجیتال مارکتینگ، خدمات خود را در هر زمینه‌ای ارائه می‌کند. در ابتدا نوع کسب و کار شما را بررسی می‌کنند و بهترین استراتژی‌ها و روش‌هایی که برای بیزنس شما مناسب است را انتخاب می‌کنند و پیشنهاد می‌دهند. در ادامه مهم‌ترین خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ را معرفی کرده‌ایم.

سئو (SEO) یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو

سئو سایت همیشه یکی از مهم‌ترین خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. شما برای اینکه در صدر نتایج باشید، باید روی بهینه‌سازی موتورهای جستجو چه گوگل و چه حتی یاندکس کار کنید. کاربران موضوع یا کالایی را که نیاز دارند جستجو می‌کنند و معمولا روی چند نتیجه اول گوگل کلیک می‌کنند. اگر شما در نتایج اول موتور جستجو قرار داشته باشید، شانس انتخاب شما بیشتر است. بنابراین اگر می‌توانید از پس هزینه‌های طراحی وبسایت و سئو بربیایید، حتما این کار را انجام دهید و فروش بیشتری را تجربه کنید.

مردم هر روز بیشتر از قبل از آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی خرید می‌کنند. بنابراین طراحی سایت و بهینه‌سازی آن اهمیت زیادی دارد.

تکنولوژی هوش مصنوعی گوگل بیشتر از آن چیزی که فکر کنید باهوش است و روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو را ساماندهی می‌کند، کاربران را به پاسخ سوال‌هایشان می‌رساند و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد. ده‌ها فاکتور مختلف برای رتبه‌بندی سایت‌ها دارد و شرکت‌هایی که خدمات سئو ارائه می‌دهند، وظیفه دارند بهترین راهکارها را برای رسیدن شما به نتایج اول موتورهای جستجو ارائه دهند.

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازاریابی موتور جستجو (SEM)

شاید در نظر اول SEM و SEO به هم شباهت داشته باشند، ولی تفاوت اساسی با هم دارند. SEO روی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو تمرکز می‌کند تا محتوای سایت را به نتایج اول گوگل برساند. اما SEM به معنای بازاریابی موتورهای جستجو است. مثلا یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو، گوگل ادز است.

به این صورت که شما کلمه کلیدی موردنظرتان را تعیین می‌کنید و گوگل ادز هزینه‌ای بابت هر کلیک تعریف می‌کند. با پرداخت این هزینه و با توجه به وضعیت سئوی محتوا، در یکی از نتایج صفحه اول گوگل قرار می‌گیرید. تنها زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که کاربران روی آگهی شما کلیک کرده باشند و وارد سایتتان شوند. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای باید مشاوره خوبی در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو به شما ارائه دهد.

طراحی سایت

طراحی سایت اصل و اساس ورود به کسب و کارهای مدرن است. درست است که خیلی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به دنبال پاسخ سوالات یا نیازمندی‌هایشان هستند؛ اما وبسایت، معتبرترین مکان برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین است. خرید از درگاه اینترنتی سایت برای کاربران ایرانی و صاحبین کسب و کار، خیلی راحت‌تر از فرستادن اسکرین شات پرداخت هزینه برای ادمین است.

همچنین به چک کردن تعداد زیادی دایرکت توسط ادمین‌ها نیازی ندارد. از طرفی از روش‌های مختلفی می‌توان برای بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو استفاده کرد و یک شرکت دیجیتال مارکتینگ با تبلیغات کلیکی و بهبود سئوی سایت، می‌تواند باعث افزایش فروش شما شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی کوچک و بزرگ ندارد و از یک بچه ۵ ساله تا پدربزرگ ۷۵ ساله همه در این فضا هستند. پس این کانال‌ها فرصت خیلی خوبی برای بازاریابی و تبلیغات فراهم کرده‌اند. برای اینکه در هر یک از شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید، باید اطلاعات کاملی در مورد هر یک داشته باشید. اما فراموش نکنید که در حال حاضر اینستاگرام مهم‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است و حضور درست و اصولی در این فضا به بیزنس شما کمک شایانی می‌کند.

به هر حال شبکه اجتماعی تاثیر فوق‌العاده زیادی بر مخاطبان می‌گذارد. پس حتی اگر حضوری قوی و پررنگ در فضای وب دارید و وبسایت شما بازدید و فروش کافی دارد، شبکه‌های اجتماعی را نادیده نگیرید و فعالیت حرفه‌ای خود را در آن‌ها هم ادامه دهید. این موضوع به خصوص برای آگاهی از برند و برندسازی دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارد.به هر حال شبکه اجتماعی تاثیر فوق‌العاده زیادی بر مخاطبان می‌گذارد. پس حتی اگر حضوری قوی و پررنگ در فضای وب دارید و وبسایت شما بازدید و فروش کافی دارد، شبکه‌های اجتماعی را نادیده نگیرید و فعالیت حرفه‌ای خود را در آن‌ها هم ادامه دهید. این موضوع به خصوص برای آگاهی از برند و برندسازی دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارد.

بازاریابی ایمیلی، یکی از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

شاید ایمیل مارکتینگ کمی قدیمی شده باشد و کسی دیگر از آن برای هدف قرار دادن مخاطبین جدید استفاده نکند؛ اما این روش هنوز در بین برخی کسب و کارها به خصوص تجارت‌های B2B یا ارتباط با مشتریان قدیمی کاربرد دارد. اگر به درستی از این روش استفاده کنید می‌توانید لیدهای خوبی به دست بیاورید و فروش بیشتری تجربه کنید.

برای یک ایمیل مارکتینگ موفق باید مخاطبین مناسب و علاقه‌مند پیدا کنید، ایمیل‌های جذاب و شخصی‌سازی شده طراحی کنید و شروع به ارسال آن‌ها نمایید. زمان ارسال ایمیل، کیفیت مخاطبین، منبعی که آن‌ها را پیدا کرده‌اید و نوع ارسال ایمیل – مثلا ثبت نام در خبرنامه، مشتریان قدیمی، ارسال انبوه و اسپم یا ارسال ایمیل‌های شخصی‌سازی شده – اهمیت زیادی در نتیجه کار دارد.

خدمات تولید محتوا

تولید محتوا یکی از اصول مهم در خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ است. در هر پلتفرمی که فعالیت می‌کنید، نیاز به تولید محتوا دارید. مثلا برای فعالیت در یوتیوب نیاز به ویدیو مارکتینگ و برای فعالیت در اینستاگرام نیاز به عکاسی و نوشتن کپشن‌های جالب و باحال دارید.

به هر حال در هر کانال چه وبسایت و چه شبکه‌های اجتماعی، باید محتوای درخور همان پلتفرم را تولید کنید. برخی تصور می‌کنند وایرال شدن برخی محتواها و موفقیت ناگهانی برخی پیج‌ها شانسی است؛ اما دقیقا محتوای جالب و منحصربه‌فرد آن‌ها بوده است که باعث رشد ناگهانی پیج شده است.

محتوا انواع مختلفی دارد. مثلا:

  • محتوای متنی که در نوشتن مقاله و پست وبلاگ، بایو، کپشن، متن کوتاه استوری و کلا همه شبکه‌های اجتماعی به خصوص توئیتر کاربرد دارد.
  • محتوای گرافیکی و تصاویر که در وبسایت، اینستاگرام، پینترست، فیسبوک و … کاربرد دارد.
  • محتوای ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی مثل یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • محتوای صوتی که به صورت پادکست در ابتدای مقاله یا داستان‌ و شعرگویی در اینستاگرام منتشر می‌شود.

اگر در هر یک از این انواع محتوا حرفی برای گفتن داشته باشید و محتوایی جذاب و منحصربه‌‌فرد تولید کنید، می‌توانید در بین رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید. کیفیت محتوا از هر نظر اهمیت دارد و باید با بهترین طراحان گرافیک، ادیتورها و نویسنده‌ها فعالیت کنید تا بتوانید محتواهای باکیفیتی تولید کنید. از طرفی مشتریان زیادی از سمت کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی که هنوز امکانات کافی برای عکاسی و کارهای گرافیکی ندارند پیدا می‌کنید.

عکاسی حرفه‌ای

تا زمانی که نتوانید محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو تبلیغ کنید، تبلیغات در فضای اینترنت و بازاریابی دیجیتال فایده‌ای نخواهد داشت حتی اگر محصولات باکیفیت و جالبی داشته باشید. عکس باکیفیت از محصولات، یکی از بهترین روش‌های معرفی آن‌ها است.

اگر خودتان توانایی عکاسی کردن ندارید – اطلاعات ندارید یا امکانات و تجهیزات کافی در اختیار ندارید – می‌توانید با افرادی که در این زمینه توانا هستند کار کنید. حتی برخی از شرکت دیجیتال مارکتینگ عکاس دارند و هر جایی نیاز به عکاس باشد خودشان زحمت گرفتن عکس‌های با کیفیت را می‌کشند.

برگزاری کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغاتی

یکی از خدمات مهم شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که کمپین دیجیتال مارکتینگ برگزار کنند و از این طریق برند و محصولات شما را معرفی کنند. فعالیت‌های متنوعی مثل تبلیغات در اینستاگرام، رپورتاژ آگهی، تبلیغات بنری و ترکیبی از انواع این خدمات، توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بازاریابی دیجیتال انجام می‌شود.

قیمت خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ بستگی به نوع خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ دارد. همچنین توانایی و تجربه شرکت دیجیتال مارکتینگی که شما انتخاب می‌کنید، مدت زمان قرارداد و رقبای شما نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.

به عنوان مثال سئو سایت چون امری زمان بر است،  بین ۶ تا ۱۲ ماه زمان لازم دارد که بتوان با توجه به رقبا به نقطه خوبی از نتایج جست و جوی گوگل رسید. قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ در یک شرکت  موفق حدود ۴ تا ۱۵ میلیون در ماه است که در واقع این قیمت به حداقل ۳۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان در سال می‌رسد.

 مشاغل دیجیتال به دنبال چه خدماتی هستند؟

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، اکثر کسب و کارها می خواهند خدمات سئو تکنیکال را برای وب سایت‌ها/اپلیکیشن‌های خود انجام دهند. خدمات دیگری نظیر توسعه محتوا، تجزیه و تحلیل ترافیک و خدمات لینک سازی نیز برای کسب و کارها مهم است.

اولویت خدمات گفته شده بر اساس اهمیت و با توجه به اندازه شرکت در زیر آورده شده است.

اولویت خدمات در شرکت دیجیتال مارکتینگ

وقتی انجمن‌ها، کانال‌ها و رسانه پولی را در نظر می‌گیریم، افزایش تبلیغات در پنج سال گذشته خیره کننده است. به گفته eMarketer، هزینه تبلیغات جهانی احتمالا از مرز ۳۸۹.۲۹ میلیارد دلار عبور می کند. در نتیجه تغییری ۱۷ درصدی نسبت به سال گذشته دارد (منبع).

تبلیغات دیجیتال شامل تبلیغاتی است که روی رایانه رومیزی و لپ تاپ و همچنین تلفن همراه، تبلت و سایر دستگاه های متصل به اینترنت ظاهر می شود.

هزینه های تبلیغات دیجیتال از خدمات دیجیتال مارکتینگ

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق باید بتواند به موارد زیر پاسخ دهد: اینکه چقدر باید برای بازاریابی بودجه داشته باشید؟ قیمت تبلیغات آفلاین در مقابل آنلاین چقدر است؟ کدام کانال های آنلاین بهترین هستند؟

اکثر کانال‌های بازاریابی پولی شامل شبکه‌های اجتماعی، لیست‌های مقایسه قیمت، لینک‌های پولی، وبلاگ‌ها و اپلیکیشن‌های وب هستند.

شما به طور منظم از کدام رسانه آنلاین برای خرید خود استفاده می کنید؟ حداکثر ۳ مورد را انتخاب کنید.

استفاده از پرفورمنس مارکتینگ در بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال افزایش است.  اگر به دنبال شرکت دیجیتال مارکتینگی هستید تا کسب و کار خود را در سال ۲۰۲۱ گسترش دهید، اکنون زمان مناسبی است که کار خود را به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای بسپارید.

14تا از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ

در ایران شرکت های دیجیتال مارکتینگ بسیاری وجود دارد که در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین شرکت ها می پردازیم. برای آشنایی بیشتر با شرکت های دیجیتال مارکتینگ قصد داریم تا مقداری توضیحاتی درمورد خدمات این شرکت های دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه دهیم.

1- شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

این شرکت دیجیتال مارکتینگ که در سال 1397 تاسیس شد و با شعار ارائه خدمات برای رشد در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. این شرکت یکی از شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در شهر تهران قرار دارد. همچنین از خدمات این شرکت می توان به طراحی سایت، سئو و تبلیغات اشاره کرد.

2- شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین

یکی دیگر از شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران، شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین می باشد. این آزانس دیجیتال مارکتینگ هم در تهران قرار دارد و بیش از 10 سال در این حوزه فعالیت دارد. همچنین شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین در کنار مقالات شرکت دیجیتال مارکتینگ خاتون، مقالات خوبی در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه می کنند. از خدمات این شرکت می توان به تبلیغات گوگل و تبلیغات نصب اپلیکیشن اشاره کرد.

3- شرکت دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک

این شرکت دیجیتال مارکتینگ که باز هم در تهران قرار دارد، خدماتی در حوزه بازاریابی اینترنتی و مدیریت شبکه های اجتماعی، فعالیت می کنند.

4- شرکت دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

شرکت دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس بر خلاف سایر شرکت های دیجیتال مارکتینگ ذکر شده، در مشهد قرار دارد. این شرکت که در هفتمین سال از تاسیس خود قدم می گذارد، خدماتی مثل استراتژی تبلیغات، ممبر تلگرام و طراحی گرافیک فعالیت می کنند. در ادامه هم نگاهی به اسامی سایر شرکت های دیجیتال مارکتینگ می پردازیم.

5- آژانس دیجیتال مارکتینگ نویان

6- آژانس دیجیتال مارکتینگ rahedm

7- آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین

8- آژانس دیجیتال مارکتینگ فرین

9- آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین

10- شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان

11- آژانس دیجیتال مارکتینگ آبدین

12- آژانس دیجیتال مارکتینگ آپراک

13- آژانس دیجیتال مارکتینگ ماکان

14- آژانس دیجیتال مارکتینگ بومرنگ

هر آژانس دیجیتال مارکتینگ استراتژی های بازاریابی متفاوتی دارند، پس باید دقت کنید که استراتژی کدام آژانس برای کسب و کار شما بهتر و مفیدتر است.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ جهان

امروز جهان روز به روز در حال پیشرفت در علم تکنولوژی است و دیجیتال مارکتینگ هم از این قاعده مستثنا نیست. در واقع بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ جهان درصدد ارائه بهترین خدمات در بازاریابی دیجیتال، برنامه های مشخص و استراتژی های هوشمندانه برای پیشرفت در دنیای دیجیتال مارکتینگ را در پیش گرفته اند. در ادامه می خواهیم بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ دنیا را معرفی کنیم که بتوانید برای گرفتن بورسیه کاری از بین صد ها آژانس دیجیتال مارکتینگ خارجی، بهترین ها را انتخاب کنید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ (Bigger Boat)

شرکت دیجیتال مارکتینگ Bigger Boat در سال 2009 تاسیس شده است. البته این شرکت انگلیسی خدماتی را در حوزه طراحی و توسعه نرم افزار ها، سئو، سوشال مدیا مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد. اگر می خواهید قدمی را به سمت دنیای نوین در دیجیتال مارکتینگ بر دارید پیشنهاد می کنیم مقالات ارائه شده در زمینه دیجیتال مارکتینگ را در وب سایت Bigger Boat مطالعه کنید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ Mighty Citizen

شرکت آمریکایی تبار Mighty Citizen در سال 1999 تاسیس شده است که با حداقل قیمت پروژه 50000 دلار خدمات برندسازی، تولید محتوا و طراحی برای مشتریان خودش انجام می دهد. این پایان کار نیست این شرکت آمریکایی برای سازمان های غیر انتفاعی و نهاد های دولتی خدمات دیجیتال برندینگ را انجام می دهند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ Web Windows Marketing

شرکت دیجیتال مارکتینگ Web Windows Marketing در سال 2002 تاسیس شده است که خدمات این شرکت استرالیایی در زمینه سئو، طراحی، مشاوره بازاریابی دیجیتال انجام می گیرد. در واقع چیزی که باعث شده تا این شرکت در استرالیا رشد چشمگیری داشته باشد ارائه خدماتی که در طول شش ماه به مشتریان می دهد.

    شرکت دیجیتال مارکتینگ Web Windows Marketing مشتری مداری را محور اصلی کار خودش قرار داده است.

شرکت دیجیتال مارکتینگ SeoZof

شرکت دیجیتال مارکتینگ SeoZof در سال 2012 در استانبول تاسیس شده است؛ و با تجربه ای که در زمینه سئو، بازاریابی دیجیتال و مشاوره کسب و کارهای جدید زیادی بوده اند که در ترکیه در بین رقبا جایگاه بهتری را کسب کنند. البته نیرو هایی که استخدام می کنند از کشور های مختلف بورسیه می کنند و با آن ها قرارداد 5 ساله بسته می شود.

شرکت دیجیتال مارکتینگ Lets Nurture

شرکت دیجیتال مارکتینگ Lets Nurture در هندوستان در سال 2009 تاسیس شده است و حداقل قیمت پروژه 5000 دلار که در زمینه خدمات سئو، توسعه و طراحی، و بیش از 1000 سایت و اپ اندروید را توسعه داده اند. این شرکت بازاریابی دیجیتال حدود 9 شعبه در کشورهایی مثل آمریکا، استرالیا، برزیل و کانادا دارد.

نتیجه‌ گیری

رونق کسب و کار در فضای دیجیتال امری زمان بر است؛ زیرا باید به طور پیوسته و مداوم فعالیت داشت. از خدمات دیجیتال مارکتینگ نمی توان به طور مستقل استفاده کرد، زیرا برای داشتن تبلیغی پربازده باید از همه آن ها استفاده کرد. تعدادی از شرکت های دیجیتال مارکتینگ خدمات بازاریابی آنلاین را با هزینه کمی ارائه می دهند اما در نهایت مشخص می شود که نتیجه دلخواه به دست نمی آید و باعث ضرر نیز می شوند.

دکمه بازگشت به بالا