اقتصادی

ساخت ۴۰ هزار واحد مسکن روستایی برای مددجویان/ سهم گلستان ۱۲۰۰ واحد

دیباروز/ گلستان رئیس کمیته امداد کشور گفت: کمیته امداد و بسیج تا پایان سال ۱۴۰۲ بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی در روستاها می سازد.

مرتضی بختیاری عصر امروز در مراسم بهره برداری از 150 واحد مسکونی روستایی مشمولان کمیته امداد گلستان اظهار داشت: قرارگاه امام حسن مجتبی با فرماندهی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خوبی در حال انجام است. و در چندین سایت در مناسبت هایی که گزارش این اردو به مقام معظم رهبری تقدیم می شد، با تقدیر از معظم له مواجه شد.

وی افزود: در فراخوانی که مقام معظم رهبری در قالب همدردی، همدردی و کمک صمیمانه صادر کردند، شاهد استقبال و حضور پررنگ مردم در ابعاد مختلف بودیم که باعث سربلندی ما در دنیا شد و بیش از 53 مورد حمایت قرار گرفت. هزار پایگاه بسیج طرح.

رئیس کمیته امداد کشور تصریح کرد: در ابتدای شیوع وحشتناک ویروس کرونا در فروشگاه ها به دنبال ماسک با بیش از 50 درصد قیمت بازار بودیم و همزمان با خرید ماسک در یکی از کشورها. محموله ما به دستور آمریکایی ها به فرودگاه ارسال شد و متوقف شد اما امروز با همت جمعی و مشارکت مردم در حال صادرات ماسک هستیم.

بختیاری با بیان اینکه «بسیج سازندجی» در امر اسکان مستضعفان به بنیاد مسکن کمک کرده است و از جمله نکاتی است که ایجاد 40 هزار واحد مسکونی در این روستا است، تصریح کرد: کمیته امداد و بسیج سازندگی باید بیش از 40 هزار واحد بسازند. . تا پایان سال 1402. ساخت واحدهای مسکونی در روستاها و سپس ساخت 40000 واحد مسکونی دیگر.

وی با بیان اینکه با همت بنیاد مستضعفان 10 هزار واحد مسکونی دیگر در روستاها ساخته می شود و تعداد این واحدها به بیش از 50 هزار واحد مسکونی می رسد، یادآور شد: نهادهای حمایتی، دولت سیزدهم و شورای اسلامی شهر. در این زمینه ها قابل تقدیر هستند و حتی مجلس یازدهم نیز اعتباری برای حمایت از محرومان و ساخت مسکن در نظر گرفته است.

رئیس کمیته امداد، قانون رونق مسکن را یک قانون جامع دانست و تاکید کرد: در این طرح باید چهار میلیون واحد مسکونی در مدت چهار سال ساخته شود که با این اتفاقات امیدواریم منطقه گلستان محقق شود. یکی از فرمانداری های پیشرو در این بخش است و سهم این استانداری در ساخت 40 هزار واحد مسکونی بالغ بر 900 واحد مسکونی بوده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا